Jana Tamm
Kaie Jõeveer
Ane Karelson
 
 
Ane Karelson
Tooted | Tegijad | Kontakt | Kliendid meistEST | ENG | RUS
Baltic Corporate Training OÜ
 
  Ane Karelson
 


Õppimisest ja töökogemusest


Minu lapsepõlv ja keskkooliaeg möödus Räpinas. Seejärel omandasin Tartu Õpetajate Seminaris algklasside õpetaja väärtusliku hariduse, mida olen saanud kasutada aastaid lapsehoidjana töötades.

Aastatel 2000 - 2005 olin tööl koolitus- ja arendusfirma Self II büroos - alguses sekretärina, hiljem büroojuhatajana. 2008. aasta veebruarist alustasin tööd Baltic Corporate Training OÜ infojuhina.

***

Tööst, mida teen

Minu juhtida on firmasisene ja -väline suhtlus. Samuti jälgin, et meie kliendid ja külalised tunneksid end hubaselt ja teretulnuna. Lisaks abistan koolitajaid asjaajamises ja koolitusteks ettevalmistamisel.

***

Isiklikust elust

Olen abielus ja minu peres on ülikooliealised poeg Taavi ja tütar Liina. Tegutsemiseks saan energiat eelkõige perelt ja sõpradelt, kellega koos veedetud aega pean eriti oluliseks. Inimsuhetes hindan enim pühendumist, sõnapidamist, ausust ja lugupidamist. Minu lähedaste ringis on traditsiooniks saanud ühiskokkamised ja -matkad. Tiheda teatri- ja kontserdikülastajana hoian end pidevalt kursis ka Eesti kultuurimaastikul toimuvaga.