Jana Tamm
Kaie Jõeveer
Ane Karelson
 
 
Kaie Jõeveer
Tooted | Tegijad | Kontakt | Kliendid meistEST | ENG | RUS
Baltic Corporate Training OÜ
 
  Kaie Jõeveer
 


Õppimistest ja töökogemusest


Õppisin Tartu Ülikoolis esmalt paar aastat eripedagoogikat, seejärel paelus mind aga psühholoogia. Minu õpingud päädisidki magistrikraadiga kliinilise psühholoogia erialal. Lisaks ülikooliharidusele olen täiendanud ennast erinevate psühhoteraapiaõpingutega nii Eestis kui ka Taanis.

Koolitusvaldkonnas alustasin tegutsemist 1990. aastate keskel, mil asusin tööle suhtlemispsühholoogia ja klienditeeninduse õppejõuna. Suhtlemistreeneri töö juurde jõudsin mõni aasta hiljem. Tegin koolitaja-konsultandina koostööd erinevate koolitus- ja arendusfirmadega.

Aastatel 2004 - 2006 töötasin Playtech Estonia personalispetsialisti ja koolitusjuhina. Värbasin uusi töötajaid ja töötasin nende jaoks välja uue pikemaajalise koolitusprogrammi, koostasin koos meeskonnajuhtidega töötajate arenguplaane, juhtisin Playtech Academy projekti, tellisin koolitusi ja pidasin koolitajatega läbirääkimisi. Alates 2007. aastast olen Baltic Corporate Training OÜ juhatuse liige ja koolitaja-konsultant.

Olen Eesti Loovteraapiate Ühingu liige.

***

Tööst, mida teen

Koolituste ja konsultatsiooni käigus on võimalik arendada olemasolevaid oskusi ja saada uusi teadmisi. Osaleja saab võrrelda oma kogemusi kaaslaste omadega, leida uusi vaatenurki ja võimalikke reageerimisviise.

Inimeses on palju vaimujõudu, mida on võimalik väga tulemuslikult koondada ja realiseerida, kuid ainult juhul, kui tegevus on inimese jaoks mõtestatud ja põhjendatud.

Usun, et inimene on võimeline elama täisväärtuslikult, kui ta hoiab meeles oma ideaale, on usin õppima ja innukas õpitut ellu rakendama. Inimese elutee on paljuski tema enda kätes ja koolitajana tahan anda osalejatele võimalikult palju kasulikke tööriistu, mille abil ise oma elulugu kujundada.

***

Isiklikust elust

Oma elus väärtustan eelkõige erinevate eluvaldkondade tasakaalustatust. Pean oluliseks eneseteostust nii pereelus kui ka töös, vormisolekut nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Mulle meeldib pidevalt midagi uut juurde õppida ja ennast erinevates olukordades proovile panna.

Olen õnnelik kahe poja ema. Ma pean kalliks oma sõpru, kellega koos olemine on minu jaoks kvaliteetaeg.