Tooted | Tegijad | Kontakt | Kliendid meistEST | ENG | RUS
Baltic Corporate Training OÜ
 
  Kliendid meist

 

"Koolitus täitis oma eesmärgi.  Eriti meeldisid loovharjutused ja meeldis ka see, et  sai kaaslastega kitsaskohti arutada. Seega kõik, mis mõttes oli, sai välja öeldud (midagi ei jäänud kripeldama) ja kõik olid avameelsed. Olen käinud päris mitmel koolitustel ja võin öelda, et  mõningas mõttes hakkavad nad läbiviimise osas üksteist kordama. See koolitus oli aga hoopis midagi muud ehk iga teema oli täis üllatusi-see meeldiski. Koolituse teemad olid arusaadavalt ja  meeldejäävalt edasi antud."  (Piret Ilves, PRIA arengutoetuste osakonna kalandustoetuste büroo juhataja; tööde planeerimise- ja projektijuhtimise koolitusest)

"Imetlesin teie oskust õpetada puude taga metsa nägema ehk siis kuidas vaadata oma igapäevaste rutiinsete ja võib-olla isegi et ebahuvitavate tööde peale ning mõista/ära tunda, millise suurema eesmärgi nimel neid tuleb teha."  (Kristi Sell, PRIA järelkontrolli osakonna juhataja kohusetäitja tööde planeerimise- ja projektijuhtimise koolitusest)

"Fantastilised olete. Mul oli tekkinud eelarvamus koolituste mõttekuse suhtes. Te purustasite selle."  (Jaanus Hämmal, PRIA peadirektori asetäitja tööde planeerimise- ja projektijuhtimise koolitusest)

"Väga hea esimenisoskusega, empaatiline ja hästi ette valmistunud koolitaja." "... on hea saada kinnitust, et toimetad õiges suunas ning saada sellist väikest innustust asjade tegemiseks, mida oled mõelnud teha või proovida, kuid seni millegi pärast pole ette võtnud."

"Võtsin kaasa mitu praktilist nippi stressi juhtimiseks, mida juba hoolega praktiseerin."  (Tartu Ülikooli dekanaatide juhatajad stressijuhtimise koolitusest)                                                                    

"Meeldis see et teil õnnestus meis äratada meeskonna tunnet. Kas see oli jutt või teie positiivsus meie suhtes. Igatahes meil oli väga hea. Hea oli arutada positiivses õhkkonnas ja läbi loovate ülesannete ennast avastada." (Ester Jakobson, Elioni meeskonnakoolitusest)

"Ei osanud koolituselt midagi oodata, seetõttu oli eriti meeldiv kogemus see, kuidas te meid, endalegi ootamatult, kaasa mõtlema ja aktiivselt koolitusel osalema panite. Uskumatu, et igapäevases töösuhtluses ei olnud kuidagi välja paistnud, et me tegelikult mõtleme päris ühte moodi. Tundub, et seda endas sorimist ja mõtete valjult välja ütlemist oli hädasti vaja. Ja tulemused juba paistavad. Suur töö on veel teha, aga algus on tehtud. Ise arvan, et teilt saadud süst on innustanud meid kõiki. Suur-suur tänu!!!!" (Elle Kask, Elioni meeskonnakoolitusest)

"Kindlasti on sellest koolitusest abi meie töös edaspidi, eriti nende ülesannete osas, kus lõpus panime igale ülesandele ka nö vastutaja taha. Oleme kõigest sellest rääkinud, aga nüüd said kitsaskohad paika pandud ja konkreetsed tegevused kirja pandud, et midagi ka ette võtta ... see oli meile väga vajalik. ...Te oskasite ka tekitada kuidagi sellise mõnusa õhkkonna. Kõik oli väga lahe :)" (Liis Saharov, Elioni meeskonnakoolitusest) „

Ülesehitus oli hästi planeeritud ning sujuv, ajakasutus hästi läbi mõeldud. Kaie oli väga positiivne ja tore naisterahvas. Meeldiv oli osaleda tema kursusel” (Siret Pukk, Playtech'i stressijuhtimise koolitusest) „Koolitusel sain teada täpsemalt, kuidas endas ja teistes stressi tuvastada. Sellest tulenevalt on ka lihtsam sellega tegeleda.” (Karl Helberg, Playtech'i stressijuhtimise koolitusest)

"Kasutatud õppematerjalid olid lihtsad, kuid väga informatiivsed. ... Kaie Jõeveer oli ülimalt lahe koolitaja, sest ta püüdis inimesi panna kaasa tegema ja mõtlema. Samas ta ei sundinud meid rääkima asjadest, millest rääkida ei taheta, aga mu meelest suutis ta „avada“ meid rohkem kui me muidu oleme harjunud. Saime kuulata, mis mured töökaaslastel on ja näiteks kes mida teeb, et stressi maandada või pingelistes situatsioonides toime tulla. Sain kinnitust, et teooriast ainult ei aita (sest kõik teavad, mis on stressiallikad) ning et peaks ka praktiliselt asja käsile võtma ja näiteks tegema harjutusi, mida koolitusel meile tutvustati." (Teet Saar, Playtech'i stressijuhtimise koolitusest)

„Palju toredaid fakte stressist, mida oma vabast ajast ei viitsiks eladeski netist uurima minna” (Silver Vesi, Playtech'i stressijuhtimise koolitusest)