Jana Tamm
 
 
Jana Tamm
Tooted | Tegijad | Kontakt | Kliendid meistEST | ENG | RUS
Baltic Corporate Training OÜ
 
  Jana Tamm
 


Õppimisest ja töökogemusest


Kasvasin ja lõpetasin keskkooli Venemaal. Seejärel otsustasin naasta Eestisse ja 1995. aastal sain filoloogi hariduse Tartu Ülikoolis. Töötasin kolm aastat eesti ja vene keele õppejõu ning tõlgina. 1997. aastal tegin kannapöörde ja otsustasin õppida suhtlemistreeneriks, sest see ala oli mind köitnud juba ülikooliõpingute ajal. 1998. aastast olengi tegutsenud koolitajana. Aastatel 2001 - 2006 töötasin koolitus- ja arendusjuhina ettevõttes Self II. Alates juulist 2006 olen Baltic Corporate Training OÜ juhatuse liige ja koolitaja-konsultant.

Oma koolitajaelu jooksul olen kaasa aidanud paljudes arendusprojektides enamikus Eesti suurettevõtetes ja organisatsioonides. Sagedasemateks koolitus- ja nõustamisteemadeks on juhtimisoskuse arendamine, suhtlemisoskuse treenimine, meeskondade ja koostöö arendamine, koolitajate (sh sisekoolitajate) õpetamine, ajajuhtimise ja stressijuhtimise tõhustamine, arengunõustamine ehk coaching. Koolitan nii eesti kui ka vene keeles.

Olen Eesti Suhtlemistreenerite Ühingu asutajaliige.

***

Tööst, mida teen

Usun, et igas inimeses on peidus võimas potentsiaal, mille avaldumist ja teadlikumat juhtimist on võimalik toetada nii koolituste kui ka individuaalse arengunõustamise (coachingŽu) kaudu. Kui jagan oma kogemusi ja teadmisi koolitusgrupis, püüan avardada koolitatavate mõtlemise ja maailma mõistmise piire. Olen veendunud, et kui treenida rasketes olukordades vajaminevaid oskusi, on võimalik omandada uusi vilumusi edukamaks toimetulekuks ja nautida oma igapäevaelu palju paremini.

***

Isiklikust elust

Olen abielus ja kasvatan tütar Mariat. Armastan lugeda, õppida, avastada uusi paiku ja inimesi, mõelda kõva häälega koos heade sõpradega. Püüan oma lähedaste jaoks tõeliselt olemas olla. Nendega koos olles ammutan uut jõudu ja head energiat edasiminekuks.